Rof Electro-optic modulator 710nm LiNbO3 Intensity Modulator 10G

Tsanangudzo Pfupi:

Iyo LiNbO3 intensity modulator inoshandiswa zvakanyanya mu-high-speed optical communication system, laser sensing uye ROF masisitimu nekuda kweiyo electro-optic performance.Iyo R-AM yakatevedzana yakavakirwa paMZ kusunda-kudhonza chimiro uye X-yakatemwa dhizaini, ine yakagadzikana yemuviri uye kemikari hunhu, iyo inogona kuiswa mune zvese murabhoritari kuyedza uye maindasitiri masisitimu.


Product Detail

Rofea Optoelectronics inopa Optical uye photonics Electro-optic modulators zvigadzirwa

Product Tags

Feature

* Yakaderera yekuisa kurasikirwa
* High Bandwidth
* Yakaderera hafu-wave voltage
* Customization sarudzo

Electro-optic modulator Electro-optical modulator LiNbO3 intensity modulator MZM Modulator Mach-Zehnder Modulator LiNbO3 modulator Lithium niobate modulator

Application

⚫ ROF masisitimu
⚫ Quantum kiyi kugovera
⚫ Laser inonzwa masisitimu
⚫ Side-bhendi modulation

Rof-AM Series

Rof-AM-07

Rof-AM-08

Rof-AM-10

Rof-AM-13

  Rof-AM-15

Kushanda wavelength

780nm

850nm

1064nm

1310nm

1550nm

Bandwidth

10GHz

10GHz

10/20GHz

2.5GHz

50GHz

10GHz

20GHz

40GHz

Insertion Loss

<5dB

<5dB

5dB

    5dB

4dB

Extinction ratio @DC

20dB

20dB

20dB

20dB

20dB

VΠ @RF (1KHz)

<3V

<3V

<4V

<3.5V

6V

<5V

VΠ @Bias

3.5V

3.5V

<5V

<5V

<8V

<7V

Kuraira Ruzivo

Rof AM XX XXG XX XX XX
Type: AM---Intensity Modulator Wavelength:

07---780nm
08---850nm

10---1060nm

13---1310nm

15---1550nm

Bandwidth:

10GHz

20GHz

40GHz

50GHz

 

Monitor PD:

PD---NePD
00 --- Hapana PD

In-Out Fiber mhando: PP---PM/PM Optical connector: FA---FC/APCFP---FC/PC

SP---Kugadzirisa

R-AM-07-10G

Wavalength 710nm 10GHz Kusimba modulator

Parameter

Symbol

Min

Typ

Max

Unit

Optical parameters
Kushanda wavelength

l

760

780

800

nm

Kuisa kurasikirwa

IL

 

4.5

5

dB

Optical kudzoka kurasikirwa

ORL

   

-45

dB

Chinja extinction ratio @DC

ER@DC

20

23

 

dB

Optical fiber

Inputport

 

PM780faibha (125/250μm)

output port

 

PM780faibha (125/250μm)

Optical fiber interface  

FC/PC,FC/APC Kana Kugadzirisa

Magetsi parameters
Inoshanda bandwidth(-3dB)

S21

10

12

 

GHz

Half-wave voltage Vpi RF @1KHz

2.5

3

V

Rusarura @1KHz

3

4

V

Kurasikirwa kwemagetsi kudzoka

S11

 

-12

-10

dB

Input impedance RF

ZRF

50

W

Rusarura

ZBIAS

1M

W

Electrical interface  

SMA(f)

Limit Conditions

Parameter

Symbol

Unit

Min

Typ

Max

Input optical power

Pmuri, max

dBm

20

Input RF simba

dBm

28

bias voltage

Vbias

V

-15

15

Kushanda tembiricha

Top

-10

60

Kuchengetedza tembiricha

Ts

-40

85

Humidity

RH

%

5

90

 

S21 Curve

pd-1

&S11 Curve

pd-2

S21 & s11 curves

Mechanical Diagram

pd-3

PORT

Symbol

Cherechedza

In

Optical input port

PM Fiber (125μm/250μm)

Kunze

Optical kubuda chiteshi

PM uye SMF sarudzo

RF

RF yekupinza chiteshi

SMA(f)

Rusarura

Bias control port

1,2 Kurerekera, 34-N/C


  • Zvakapfuura:
  • Zvinotevera:

  • Rofea Optoelectronics inopa mutsara wechigadzirwa chekutengesa Electro-optic modulators, Phase modulators, Intensity modulator, Photodetectors, Laser light sources, DFB lasers,Optical amplifiers, EDFA, SLD laser, QPSK modulation, Pulse laser, Chiedza detector, Balanced driver photodetector, Laser. , Fiber optic amplifier, Optical power meter, Broadband laser, Tunable laser, Optical detector, Laser diode driver, Fiber amplifier.Isu tinopawo akawanda ma modulator ekugadzirisa, akadai se 1 * 4 array phase modulators, Ultra-low Vpi, uye ekupedzisira-yepamusoro yekutsakatika ratio modulators, inonyanya kushandiswa mumayunivhesiti nemasangano.
    Tariro kuti zvigadzirwa zvedu zvichabatsira iwe nekutsvaga kwako.

    Related Products